Listopad 2012♥ 7 let Super Junior ♥

15. listopadu 2012 v 23:24 Info o SuJu

Už je to téměž měsíc co mí nejmilejší junioři oslavily své 7. výročí.
Bere mě nostalgie. Sdílím s němi svůj každodenní virtuální život už 5 let.
5 NEZAPOMENUTELNÝCH LET.

Korea aneb když se pletou země i kontinenty :)

9. listopadu 2012 v 8:37
V práci jsem s manažerkou nedávno probírala to, že bych v září příštího roku potřebovala 2 až 3 týdny dovolené v kuse.....ptala se mě kam se chystám ... a tak jsem jí s úsměvem na tváři řekla, že do Jižní Korei. Slyšel nás rozmouvat další z manažerů. Přiběhl za náma a pronesl, že se tam příští rok chystá též, že při svém tří letém pobytu v Austrálii se tam seznámil s několika Jihokorejci a že se za něma chystá na návštěvu.Usmívající se A potom řekl, že můžeme jet spolu. S vyplazeným jazykem Byla jsem v sedmén nebi. Né s toho, že pojedu se svým manažerem ale to, že poznám Koreu trochu jinak...trochu blíž Smějící se


O den později

Odjela jsem z Ostravy navštívit rodiče a babičku. Když jsem druhý den celá rozjařená přijela k babičce na oběd došlo na otázku...kam pojedu příští rok na dovolenou a já prvotřídní kráva (i když nenápadně, ale přesto) řekla, že se chystám do Jižní Korei cca na 2-3 týdny ...jen tak s ruksakem a svačinkou Mlčící Babička zezelenala...poté zrudla..... a já jen čekala co přijde. Babička se zamyslela...... po minutě z ní vypadlo: Proboha a co chceš na tý KUBĚ dělat?
Nechápavě jsem jí vysvětlila, že nechci na Kubu ale do Jižní Koreje a že je považována jednou z nejbezpečnějších zemí na světě. Marně.... v tu chvíli babička sálodlouze začala vysvětlovat, že Korea je válkou a bídou obehnaná země a nic k vidění tam není.Smějící se Nezbývalo než s rozhořčením, krevním tlakem převyšující existenční limity a neutuchající touhou se do Koreji podívat jsem odjížděla zpět do Ostravy.

Po třech dnech

Zvonil mi mobil. Mamka..............
Když jsem to vzala....byla jsem v šoku. Mamka na mě vybafla, že babička je celá nepříčetná, že chci odjet do THAJSKA.
Že se bojí, že mě tam někdo ukradne a prodá do bordelu.Smějící se

Takže jaké z toho všeho plyne ponaučení?? Pokud nesmrdíte, nemáte 4 pneumatiky místo těla a nevypadáte tak hnusně, že by se vás kdokoliv štítil dotknout i přes igelit, tak nikam nejezděte!!!! A nebo líp....neříkejte o svých snech, které hodláte ukutečnit rodině a přátelům. Budete jen bojovat s nepochopením a to za to nestojí.
A to jsem se ani nedostala k tomu, že zvažuju variantu, tam dojet na stopa. Přes Polsko, Bělorusko a Rusko. Mlčící♥ Haleluja ♥