Říjen 2012

Ostříhaný Teuky

31. října 2012 v 9:46 Leeteuk
[Photo] Super Junior?s Leeteuk Says Final Farewell to Fans

Teuky odchází na vojnu...bohužel s tím se musel i ostříhat ....vypadá zvláštně a nezvykle a těším se až se vrátí a bude mít zase dlouhý vlasy ♥ ♥

[Photo] Super Junior?s Leeteuk Says Final Farewell to Fans

[Photo] Super Junior?s Leeteuk Says Final Farewell to Fans

CZ Parody-Gangnam style

26. října 2012 v 8:36
Bože, nemůžu si pomoct ale je to fakt pecka a co víc poměrně pradivá :D Takovou sračku můžeme vymyslet vážně jen my češi :D

School in Korea

12. října 2012 v 9:30
No jak tak koukám, tak ve škole se nudí i tam :D Každopádně sem se zasmála :D


Teuky odchází na vojnu ;(

5. října 2012 v 8:17 Leeteuk
Tak je to znovu tady.....chvíle kdy opět jeden ze členů Super Junior opouští nás všechny....

Leeteuk ke dni 30.října 2012 nastupuje na vojenskou službu do oblasti Uijeongbu na 21. měsíců...........sad to tam vydrží...doufala jsem že skrz zranění z roku 2007 mu bude vojenská služba prominuta ale bohužel ....je mi to líto, že musí odejít....snad ten čas uběhne rychle a bude zase zpátky :)


PSY

2. října 2012 v 10:42 Jižní Korea - Soul
Tak co vy na to???? :D libí nebo ne? :D mě jo .....je to bomba ♥ ♥Hudební senzací letošního léta se naprosto nečekaně stal hit "Gangnam Style", který od poloviny července zaznamenal na internetu už více než 70 miliónů zobrazení a dostal se i do čela mezinárodních žebříčků. Nemá ho ovšem na svědomí žádná z celebrit typu pohledného mladíčka Justina Biebera ani nažhavené extravagantní Lady Gaga. Jeho autorem je 34letý oplácaný rapper z Jižní Koreje, který si říká Psy.

Klip už z šestého alba tohoto excentrického muzikanta sarkastickým způsobem kritizuje bující materialismus a současnou posedlost vzhledem a módou. Jako symbol této zhýralosti si Psy vybral čtvrť Gangnam, kterou připodobňuje k Beverly Hills korejského Soulu. Text pak založil na příběhu burana, který touží okouzlit sexy ženu svých snů.
"Syndrom Psy", jak napsal deník Korea Times, uchvátil milióny diváků nejen v Koreji. Park Jai-sang zvaný Psy svým funky rytmem a bizarní choreografií nakazil hudební fanoušky po celém světě. Takový úspěch ale překvapil samotného autora mnohem více než kohokoli jiného.

Jihokorejec dobyl Ameriku

"Klip se nijak nezaměřoval na cizí země. Byl určen výhradně pro místní fanoušky," svěřil o víkendu agentuře Reuters Jihokorejec, kterému vyjádřily sympatie hudební hvězdy jako například Katy Perryová, Robbie Williams nebo Nelly Furtadová. Poslední zmíněná dokonce na svých koncertech předvádí vlastní verzi hitu i typických tanečních pohybů připomínajících jízdu na koni.
"Nikdy jsem nic takového nečekal. Americký hudební trh je tím největším na světě a každý sní o tom, že se stane jeho součástí. Stále se ptám, co v USA dělám já. Je to úžasné," přiznal Psy, který už měl dokonce obchodní schůzku se Scooterem Braunem, manažerem Justina Biebera.
Jihokorejec svým hitem Gangnam Style o víkendu fascinoval davy lidí na koncertě v Soulu.
O tomto víkendu Psy vystoupil také v Soulu, kde dokázal, že umí přenést svou energii z klipů i přímo na své fanoušky. Na videu z živého koncertu, které na internet nahrála korejská televize MBC, je vidět, jak dav nadšených lidí skákal nahoru a dolů, zatímco Psy předváděl na pódiu podivný jezdecký taneček. Není divu, že od této soboty už bylo video zobrazeno bezmála miliónkrát.
"Lidi z něj opravdu šílí. Má tu moc jedinou ranou odrazit veškerý stres celého světa," uvedl pro CNN 29letý fanoušek Yoon Sun-sik.

Drzý a nonkonformní

Zdá se, že má Psy našlápnuto na světovou kariéru. Tradičně smýšlející rodiče z něj přitom chtěli mít úspěšného obchodníka. Osud ho ale zavedl k hudbě, kterou podle serveru IBN Live vystudoval na Berklee College v americkém Bostonu. Své debutové album pod pseudonymem odvozeným od slova "psycho" pak vydal v roce 2001. Drzým stylem, chytlavými rytmy a kýčovitými šaškárnami tak baví fanoušky ve své rodné zemi už přes deset let.
"Mé heslo je být vtipný, ale ne hloupý," dodal pro agenturu Yonhap Psy, který vůbec nezapadá do tradičního obrazu mladých, štíhlých a pohledných hudebníků jihokorejské popové scény, takzvaného K-popu.