Září 2012


Adidas reklama a 2NE1

20. září 2012 v 20:56
Všimli jste si někdo že v tý reklamě vystupuje skupina 2NE1???? :D :D A já si říkala, že mi ty holčiny jsou povědomí :D
Likvidace ,,bombou'' i jinak

20. září 2012 v 12:27
Když se vyhlásí firemní posezení, jít musíte. Jíst musíte, pít musíte. Takové organizované pijanice předchází večeře, po které se přesouváte jinam. Nejčastějším likvidačním prostředkem je Sodžu. Likvidace je radostná a žádoucí.
V Korei si alkohol nikdy nenaléváte sam, také platí, že jakmile vám nalévá nadřízený, nesmíte odmítnout. Vlastně odmítnout by jste neměli nikdy od nikoho. Když se spolustolovníci dohodnou, nalévají vám do té doby, dokud nejste absolutně vyřízení. Systém funguje následovně: naplní vám skleničku, vypijete ji, nalijete dalšímu a ten pak rozhodne, kdo je na řadě. Může te to být znovu vy. A nesmíte zdržova, takže vypijete a nalijete. A tak to pokračuje.
K pití se konzumují nejrůznější zákusky - andžu. Moc vám ale nepomohou. Tempo konzumace alkoholu je vražedné a Korejci spíše soutěží v tom, kolik toho kdo vypije. Následky je nezajímají. I ten, který se doplazí druhý den do práce z posledních sil, je vítán POTLESKEM. Smějící se

Největší hrůza i barbarství je pchoktandžu, ,,bomba''. Panák v pivní sklenici přelévaný pivem a pitý na ex. Viděla jsem mnohokrát. Stačí málo a tato kombinace vyřídí polovinu z vašich přátel.
Podle statistik asocoace sdružující výrobce alkoholu vypili Korejci v roce 2006 více než tři miliardy litrů sodžu, piva a dalších alkoholických nápojů. Spotřeba rocte rok od roku. Na každého Korejce a Korejku od dvaceti výše tak dnes připadá více než 90 lahví sodžu na rok. Podle WHO vypil průměrný dospělí Korejec v roce 2003 více než 19 litrů čistého alkoholu ročně.
Dnes je toto číslo ještě vyšší. Zaměstnavatel očekává, že zůstanete až do hořkého konce. V Čechách a na Slovensku požadují korejské firmy jako jednu z dovedností pro uchazeče na místa asistentů či asistentek řidičák. To aby pak nad ránem mohli rozvážet své bosse domů. Smějící se

Zdroj: Miriam Löwensteinová - V Korei se Korejcům nevyhneme.

Donghae - Please Don´t

19. září 2012 v 9:02 Donghae
Tak jak se vám libí tenhle song? Který Donghae nazpíval pro seriál Panda & Hedgehog ve kterým hraje ?? Já si myslím, že je úžasná ♥ ♥ A kdo už nějaký díl viděl?

♥ Korea úplně všude ♥

5. září 2012 v 19:11
Včera se mi stala celkem zajímavá věc.... teda pro normálního člověka nic, čemu by věnoval pozornost... no ale zdřejmě patřím mezi ty méně normální a trochu zdementněné vlivem Korei.
Šla jsem si do jednoho elektra koupit s přítelem televizi....menší ...prostě aby se nám vešla do tý naší garsonky. No to je fuk...prostě koukáme v elektru na ty televizky a dohadujeme se, která bude lepší...v tom nás vyrušil prodavač (asi se mu nelíbilo, že hlučíme po celé prodejně svými dohady a chtěl to nějak utnout Mlčící) Začal nám básnit co jaká televize umí a jakou si vybrat. Nic méně začal v tý televizi hrát klip od Girls Generation. Smějící se Měla jsem s toho radost. Debilně jsem se usmívala a prodavač si zjevně myslel, že se mi nelíbí ...né příliš známá značka prodejce televizí. (už si vážně nepamatuju ten název) No a tak ten sympatický prodavač pronesl: Jestli se bojíte, že je to nějaká potvora co se vám hned rozbije tak se nebojte...jen ti výrobci dali špatný název...zní to prostě hrozně. Ale vůbec se nebojte jsou to JAPONCI. A v tu chvíli ve mě propukl šílený smích. Japonská televize a Korejsý videoklip.....dva rivalové na život a na smrt. Nechápali ze mě.... nešlo se nesmát....jsem dementní a už mi s té Korei hrabe....doslova ♥ ♥ ♥

Siwon modelem :)

5. září 2012 v 16:13 Siwon

Siwon při focení do módního časopisu VMAN.
"VMAN," mužský časopis vydávaný v USA, Velké Británii, Francii, Německu a Kanadě, představil mnoho světových hvězd jako např. David Beckham, Orlando Bloom, Kanye West, atd. a Siwon se podílela na focení jako model pro rok 2012.