Rozhovor :-D

21. června 2009 v 17:01 |  Extra

Rozhovory!! Přeložit to byl úděs, takže sem ráda, že jsem udělala alespoň něco málo....budu se snažit to co nejdříve dokončit... :-D


Leeteuk


Q: Vzhledem k tomu, že jste SJ vůdce, tak to musí být namáhavé.... můžete nám o tom něco říci??
L: Na tom, že jsem vůdce není nic těžkého... Trávím mnoho času s ostatními členy...abychom se navzájem poznali, tak mezi sebou hodně komunikujeme. Jsme rádi, že jsme bratři....my jsme rodina.

Q: Fanoušky často zajímá, jak je to s vašim syndromem na bílou barvu....
L: Já nemám syndrom na bílou barvu, jen mám rád bílé oblečení, nábytek, doplňky atd. Cítím se pohodlně, když mám kolem sebe bílou.

Eunhyuk


Q: Řeknete nám něco o titulní písni ,, Sorry Sorry" a její choreografii??
E: ,,Sorry Sorry" je moderní, taneční píseň a snažíme se v ní ukázat svůj vlastní půvab...Sorry Sorry choreografii vytvořil slavný choreograf Nick Bass

Q: Co si myslíte, že bude za 10 let??
E: Nemám jasný obraz toho co bude, ale stále chci být zpěvákem... :-D

YeSung


Q: Můžete mi dát nějaké rady pro všechny stážisty, kteří uchovávají sen stát se zpěvákem, jako jste vy?
Y: Až budete chtít začít, musíte si být jisti, že "to" opravdu chcete dělat, máte myslet opatrně, protože je to báječné. Školení bývá velmi únavné, budete muset pracovat velmi tvrdě a to Vám zabere spoustu času. Myslím, že každý si projde propady a krizemi ale neměli byste se nikdy předem vzdávat.

Q: Co myslíte, že je kouzlo Super Junior je vokální linii (Ryeowook, Kyuhyun, Sungmin, Yesung)?
Y: Všichni 4 členové mají své vlastní názory 'kouzlo. Ryeowook má krásný hlas, Kyuhyun má sladký hlas, Sungmin má nakřáplý hlas. Není to pouze o 4 členech, ale i ostatní mají své vlastní názory 'kouzlo,. Proto můžeme ukázat různé pocity z písně ..

Donghae


Q: Která je vaše nejoblíbenější píseň z 3. album a důvod?
D: Kromě "Sorry Sorry", existuje mnoho dalších oblíbených písní. Ale pokud nemám na výběr, tak budu volit "Reset". Mám rád všechny skladby v albu, ale "Reset" je vždy můj oblíbený styl píseň. Melodie je sladká... to se vám bude líbit ..


Kibum


Q: Jaký je váš díky Super Junior, jeho členům?
K: Ve skutečnosti nejsem dobrý ve vyjádření svých pocitů. Vždycky mají díky v mém srdci, ale nelze to takhle říct. Z minulosti a dosud ~ mají u mě díky za pochopení a vždy se o mně dobře starají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _!Naive_Singer!_ _!Naive_Singer!_ | Web | 21. června 2009 v 19:55 | Reagovat

to by sa mi nehceloo :D

2 lívia lívia | Web | 21. června 2009 v 20:23 | Reagovat

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$ $$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$_____$$$$ $$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$_____$$$$ $$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$_____$$$$ $$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$_____$$$$ $$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$_____$$$$ $$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$_____$$$$ $$$$_____$$____$$$____$$_____$$$$$ $$$$_____$______$______$_____$$$$$ $$$$_____$______$______$_____$$$$$ $$$$_____$______$______$_____$$$$$ $$$$_____$______$______$_____$$$$$ $$$$_____$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$_____$___$$_____________$$$$$$ $$$$_____$__$$_______________$$$$$ $$$$______$$$_________________$$$$ $$$$__________$$_______________$$$ $$$$____________$$_____________$$$ $$$$_____________$$___________$$$$ $$$$______________$___________$$$$ $$$$_______________$__________$$$$ $$$$_______________$_________$$$$$ $$$$$_______________________$$$$$$ $$$$$$_____________________$$$$$$$ Pošli to všem,který mají nejlepší blog ♥♥ A jsou tvoji přátelé !!!    

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama